Õigusapteegis saab tasuta õigusnõustamist

60+
:

Neljapäeval, 25.veebruaril kell 10 avab Eesti Juristide Liidu ÕIGUSAPTEEK oma uksed Mustamäe Kultuurikeskuses „Kaja“ (E.Vilde 118, Tallinn) ning sinna on oodatud kõik abivajajad, kes soovivad saada tasuta õigusabi notaritoimingute, pärimisõiguse, perekonnaõiguse, lastele elatisraha nõuete, töölepingu seaduse, maksuõiguse, täitemenetluse, era- ja juriidiliste isikute pankrotimenetluse, kohtusse pöördumise, hagiavaldustele esitatavate nõuete,  maksekäsukiirmenetluse, kohalike omavalitsuse ja riigiasutusega suhtlemise ja dokumentide vormistamise, tarbijakaitse ja sinna esitatavate kaebuste lahendamise, korteriühistu ja KÜ otsuste, maa- ja omandiküsimuste, lepingu- ning võlaõiguse alal.

Õigusabi antakse eesti ja vene keeles. Nõustamine toimub kell 10 -14 ja kliente teenindatakse elavas järjekorras. Tasuta õigusabi annavad 14 vähemalt magistrikraadiga ja viieaastase õigusnõustaja staažiga õigusnõustajat.

Täiendavat informatsiooni § ÕIGUSAPTEEGI korralduse, nõustajate spetsialiteedi ja võimaluste kohta leiab Eesti Juristide Liidu kodulehelt aadressil www.juristideliit.ee, samuti saab küsida telefonil 6313002 või tutvuge informatsiooniga EJL Facebooki leheküljel.

Kirjuta toimetajalePrindi
60+ FESTIVAL
Viimased uudised
Ilmateade
Kuukiri 60+
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
VIKERRAADIO SAADE "PÄEVATEE"
ETV SAADE "PRILLITOOS"
Hüva nõuKõik
Top lood
Maa eluKõik
Pärnu PostimeesKõik
SakalaKõik
Virumaa TeatajaKõik
Järva TeatajaKõik
ValgamaalaneKõik
TarbijaKõik
SportKõik
PostimeesKõik
Liitu Postimehe uudiskirjaga ja ole kursis päeva olulisimate uudistega!
Vali omale meelepärased teemad:
Aitäh, et liitusid
Postimehe uudiskirjaga!
Juba homme jõuab esimene uudiskiri sinuni.
TAGASI POSTIMEHE LEHELE