Tallinn otsib uusi pensionäridele soodustusi pakkuvaid lepingupartnereid

60+
:

Tallinn otsib uusi pensionilisa soodustust pakkuvaid lepingupartnereid, kes pakuksid oma teenuseid osutades pealinna pensionäridele soodustust, vahendab BNS.

Tallinnas oli mullu 45 918 pensionilisa soodustuse saajat, kes tegid aastaga kokku 421 676 tehingut. Pealinn otsib uusi koostööpartnereid pensioniealistele tallinlastele kaupade ja teenuste soodustingimustel pakkumiseks, et kergendada nende toimetulekut. 

2015. aastal tegi pealinnaga koostööd seitse koostööpartnerit nagu näiteks Euroapteek, Pharma Holding OÜ Südameapteek, Infotark AS ehk Büroomaailm Fortuna Optika OÜ.

Tallinna sotsiaal- ja tervishoiuametile on nimetatud firmad teatanud soovist jätkata koostööd kuus. Samas kui on veel ettevõtteid, kes on huvitatud linna eakatele soodusteenuseid-kaupu pakkuma, tuleks neil võtta ühendust Tallinna sotsiaal- ja tervishoiuametiga.

„Laiendamaks pensionilisa soodustust pakkuvate koostööpartnerite ringi teostab linn lähiajal uue koostööpartnerite otsingu, et teha pensioniealistele tallinlastele soodustingimustel kättesaadavaks rohkem teenuseid ja kaupu,“ ütles Tallinna abilinnapea Merike Martinson.

Pensionitoetuse soodustuse saamiseks peab inimene tõendama, et ta on Tallinna elanik ning pensionilisa saaja. Inimese isiku tuvastamiseks on ettevõtetel elektrooniline juurdepääs riigiportaali Eesti.ee spetsiaalsesse isikuandmeregistrisse, mis näitab üksnes inimese õigust Tallinna pensionilisale.

Kirjuta toimetajalePrindi
60+ FESTIVALI LAUREAAT ANNE VATTER
60+ FESTIVAL
Viimased uudised
Ilmateade
Kuukiri 60+
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
VIKERRAADIO SAADE "PÄEVATEE"
ETV SAADE "PRILLITOOS"
Hüva nõuKõik
Top lood
Maa eluKõik
Pärnu PostimeesKõik
SakalaKõik
Virumaa TeatajaKõik
Järva TeatajaKõik
ValgamaalaneKõik
TarbijaKõik
SportKõik
PostimeesKõik
Liitu Postimehe uudiskirjaga ja ole kursis päeva olulisimate uudistega!
Vali omale meelepärased teemad:
Aitäh, et liitusid
Postimehe uudiskirjaga!
Juba homme jõuab esimene uudiskiri sinuni.
TAGASI POSTIMEHE LEHELE